Добавить новость
Юмор Генератор желтых заголовков

Зрадника Сальдо ввели у кому

Гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо перебуває у стані медикаментозної коми в одній з лікарень анексованого Криму. Його транспортують у Москву спецбортом. Про це пише російський Telegram-канал BAZA з посиланням на джерела.

Учора Сальдо тимчасової адміністрації переправили із Херсонської області до клініки у Криму. Сьогодні зраднику погіршало, його підключили до апарату ШВЛ і ввели в кому. За результатами консиліуму за участю московських та кримських лікарів ухвалили рішення про термінову госпіталізацію до Москви.

Тим часом в особистому Telegram-каналі Сальдо продовжують з'являтися публікації. В одному з недавніх постів від його імені повідомляється, що "погіршення самопочуття стало результатом ускладнення після перенесеного коронавірусу".

"Лікарі підозрюють, що "голову тимчасової адміністрації" Херсонської області могли отруїти. Його стан оцінюється як украй тяжкий", - пише BAZA.

Кров та сечу Сальдо терміново направили до токсикології на дослідження – лікарі вважають, що його отруїли. Результати аналізів крові зможуть прояснити, чи є в його організмі якась отрута, лише за кілька днів.


Все комментарии (0)
чтобы оставить комментарий

Комментарии с открытой, тупой агрессией будут удаляться. Старайтесь быть толерантными и доказывать свою точку зрения с помощью аргументов, а не брани. Ознакомиться с нашими правилами можно здесь - Полная версия правил

Нас уже 279! Присоединяйтесь к нам : Или вступите в ряды гражданских журналистов и добавьте новость
Евгений Погуляев Александр Колесников morkovka Алексей Troll RusBandera Prava Gordon Shumway Марк Лунин Михаил Брецко 0952079884 EnergetikLVM Zoya <aka> Zajchik владимир кулак Ивица Гжевска vika Алёна Семянникова Камака AnnaAdarchuk ExNews abinbevefes Лариса Шевченко Алекс Коваленко Теодор Стругацкий Shapoval radion Михаил Цейтин igor-9808 Василий max_korchuzhko From Odessa Svetlana Paper Chaser boroduch Тролль tar4soff Юлия Скинни Maryana Shuhovska Alla Екатерина Кот Dasha1 Andryu Taratun sveola Color Rita 380678425130 Mikhail Krivich Николай  Токарчук Dmitriy Kishkovskiy Mars Матфей NikGG Лиза  Инокентий Бест Liza annamazurek Михаил Тараненко satem Александр Радзивилюк Dmytro Іван Білик Александр Пасечник Пилип Шимко Mattew abagayev