Добавить новость
Юмор Генератор желтых заголовков

Вілкул оголосив полювання на зрадників

Керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул оголосив полювання на колаборантів та коригувальників атак армії РФ по місту, за інформацію про зрадника можна отримати до 50 тис. гривень.

Він розповів, що є ті, хто працює на окупантів та отримує криваві гроші в обмін на інформацію про дислокацію та переміщення підрозділів ЗСУ. Ці зрадники повідомляють розміщення складів, коригують вогонь окупантів.

Голова ВДА Кривого Рогу наголосив, що спецслужби активно працюють з пошуку коригувальників та знаходять їх, проте для більшої ефективності він закликає всіх об'єднатися.

У місті створили спеціальну гарячу лінію (067-563-02-63) та електронну адресу (krveddil.ssu@gmail.com), через які можна повідомляти про колаборантів. Інформацію також можна надати через месенджери: Viber, WhatsApp, Telegram, Signal.

Вілкул просить повідомляти прізвище, ім'я та по батькові людини, яка виявляє зацікавленість до місць дислокації, переміщення, складу та належності підрозділів ЗСУ, та про тих, хто здає окупантам місце розташування українських військових чи коригує вогонь по Кривому Розі.

Далі алгоритм наступний:

наскільки можна вказати номер телефону зрадника, адресу його проживання та інші відомості, які можуть допомогти встановити його особистість;

надати докладний опис події чи фактів;

за наявності додати фото та відео, які вказують, що людина допомагає ворогові;

також у повідомленнях слід зазначити свої ПІБ, номер телефону, уточнення обставин та виплати винагороди.Все комментарии (0)
чтобы оставить комментарий

Комментарии с открытой, тупой агрессией будут удаляться. Старайтесь быть толерантными и доказывать свою точку зрения с помощью аргументов, а не брани. Ознакомиться с нашими правилами можно здесь - Полная версия правил

Нас уже 279! Присоединяйтесь к нам : Или вступите в ряды гражданских журналистов и добавьте новость
Евгений Погуляев Александр Колесников morkovka Алексей Troll RusBandera Prava Gordon Shumway Марк Лунин Михаил Брецко 0952079884 EnergetikLVM Zoya <aka> Zajchik владимир кулак Ивица Гжевска vika Алёна Семянникова Камака AnnaAdarchuk ExNews abinbevefes Лариса Шевченко Алекс Коваленко Теодор Стругацкий Shapoval radion Михаил Цейтин igor-9808 Василий max_korchuzhko From Odessa Svetlana Paper Chaser boroduch Тролль tar4soff Юлия Скинни Maryana Shuhovska Alla Екатерина Кот Dasha1 Andryu Taratun sveola Color Rita 380678425130 Mikhail Krivich Николай  Токарчук Dmitriy Kishkovskiy Mars Матфей NikGG Лиза  Инокентий Бест Liza annamazurek Михаил Тараненко satem Александр Радзивилюк Dmytro Іван Білик Александр Пасечник Пилип Шимко Mattew abagayev