Добавить новость
Юмор Генератор желтых заголовков

В РФ звинуватили Україну в обстрілі Бєлгорода, але на місці виявили фрагменти російської ракети

У Росії поскаржилися на «найпотужнішу атаку ЗСУ» з часу проведення «спецоперації». Зокрема, мова йде про нічні вибухи у Бєлгороді. Росіяни стверджують, що працювали їх ППО.Так, російський експерт Борис Рожин у своєму Telegram-каналі заявив про «найпотужніший масований обстріл ЗСУ». За його словами, вночі працювала ППО, проте її «виявилося замало».У свою чергу Telegram-канал «Бєлгород №1» написав, що російські сили ППО збили українську ракету, що летіла до певної військової цілі, через що вона приземлилася в цивільній зоні. Одне з відео, оприлюднене каналом, зафіксувало момент вибуху снаряда ще в повітрі.

Унаслідок падіння снарядів на місто постраждали вісім приватних будинків, три багатоповерхові будинки та шість автомобілів. Місцева влада повідомила про трьох загиблих і чотирьох поранених. З епіцентру вибухів проведено евакуацію.

Повідомляється також, що по всьому Бєлгороду розкидано уламки снарядів, що розірвалися.

Уже вранці, 3 липня, місцеві Telegram-канали почали публікувати фото з місця обстрілу, на яких видно фрагмент ракети російського зенітно-ракетного гарматного комплексу «Панцир С1», який застряг в одній із обстріляних багатоповерхівок. На озброєнні ЗСУ таких ракет немає і ніколи не було. На це звернули увагу в мережі, пише Обозрєватель.

Фото із фрагментами ракет з'явилися, зокрема, у Telegram-каналі «Жесть Белгород».

«У будівлях Бєлгорода, які постраждали внаслідок нічного обстрілу, застрягли фрагменти російського ЗРГК "Панцир С1". На озброєнні України такої техніки немає. Схоже, загиблі жителі Бєлгорода (наразі повідомляється про п'ятьох) стали жертвами своїх же військових. Що це було – навмисна провокація чи помилка – скоро стане зрозуміло, виходячи із заяв російського керівництва», – зазначено у коментарі до фото на каналі «Сіяч вітру».

Все комментарии (0)
чтобы оставить комментарий

Комментарии с открытой, тупой агрессией будут удаляться. Старайтесь быть толерантными и доказывать свою точку зрения с помощью аргументов, а не брани. Ознакомиться с нашими правилами можно здесь - Полная версия правил

Нас уже 279! Присоединяйтесь к нам : Или вступите в ряды гражданских журналистов и добавьте новость
Евгений Погуляев Александр Колесников morkovka Алексей Troll RusBandera Prava Gordon Shumway Марк Лунин Михаил Брецко 0952079884 EnergetikLVM Zoya <aka> Zajchik владимир кулак Ивица Гжевска vika Алёна Семянникова Камака AnnaAdarchuk ExNews abinbevefes Лариса Шевченко Алекс Коваленко Теодор Стругацкий Shapoval radion Михаил Цейтин igor-9808 Василий max_korchuzhko From Odessa Svetlana Paper Chaser boroduch Тролль tar4soff Юлия Скинни Maryana Shuhovska Alla Екатерина Кот Dasha1 Andryu Taratun sveola Color Rita 380678425130 Mikhail Krivich Николай  Токарчук Dmitriy Kishkovskiy Mars Матфей NikGG Лиза  Инокентий Бест Liza annamazurek Михаил Тараненко satem Александр Радзивилюк Dmytro Іван Білик Александр Пасечник Пилип Шимко Mattew abagayev