Добавить новость
Юмор Генератор желтых заголовков

Росія почала дестабілізацію ЄС через Сербію - Гай

У неділю, 31 липня, в Митровиці на півночі Косово почалися збройні зіткнення. Місцеві жителі чули автоматні черги. У місті увімкнули сирени, а церкви дзвонять у дзвони. У районі зіткнень помічено безліч машин екстрених служб. Про це повідомляє Jerusalem Post.

Зазначається, що деякі дороги в цьому районі перекриті.

Президент Сербії Олександр Вучич вже заявив, що Сербія "ніколи не була в складнішій і важчій ситуації (щодо Косово), ніж сьогодні". Він попросив сторони зберігати спокій і підкреслив, що "якщо вони не хочуть зберігати мир, Сербія переможе". Як пише srbija danas, Вучич заявив, що "серби більше не потерплять переслідувань".

"Серби мені це десять разів вчора повторили. Я майже став перед ними на коліна і благав їх про мир. Зрештою мені вдалося домогтися обіцянки, що вони не будуть ні провокувати, ні нападати на албанців, що б вони не робили. Ситуація набагато серйозніша, ніж багатьом здається", - наголосив він.

Одразу за головним мостом, що розділяє північну і Південну Косовську-Митровицю, зібралося близько 200 албанців. За неофіційною інформацією, вони поїдуть в район Рудар біля Звечана, де будуть ставити барикади. Крім цього громадяни перекрили головну дорогу вантажівкою.

Причиною невдоволення громадян стала зміна правил проїзду в Косово. Громадянам з сербськими документами буде виданий документ на в'їзд і виїзд, а 1 серпня почнеться переоформлення транспортних засобів з номерами з Республіки Сербія в Косово.

Відзначається, що на в'їзд і виїзд з Косово утворилася пробка. Пасажирам, які їдуть з Сербії, радять розвернутися назад.

«Росія почала дестабілізацію ЄС через Сербію. Зараз між Сербією та Косово можливий збройний конфлікт. Третя світова іде вже повним ходом. Через те, що в РФ править КГБ, яке зрослося з мафією, то вони і користуються методами КГБ та мафії. Принципи не помілись: аби виграти у ворога на зовньошньому фронті, потрібно зробити йому проблеми на внутрішньому. Захід повільно і стратегічно робить це санкціями. РФ не париться, та і не має таких можливостей. Тому діє грубо і на жаль ефективно. Або НАТО відпрацює, або криза буде поглиблюватись. НАТО має діяти жорстко, швидко і безкомпромісно», - написав у Фейсбуці військовий Мирослав Гай.

Все комментарии (0)
чтобы оставить комментарий

Комментарии с открытой, тупой агрессией будут удаляться. Старайтесь быть толерантными и доказывать свою точку зрения с помощью аргументов, а не брани. Ознакомиться с нашими правилами можно здесь - Полная версия правил

Нас уже 279! Присоединяйтесь к нам : Или вступите в ряды гражданских журналистов и добавьте новость
Евгений Погуляев Александр Колесников morkovka Алексей Troll RusBandera Prava Gordon Shumway Марк Лунин Михаил Брецко 0952079884 EnergetikLVM Zoya <aka> Zajchik владимир кулак Ивица Гжевска vika Алёна Семянникова Камака AnnaAdarchuk ExNews abinbevefes Лариса Шевченко Алекс Коваленко Теодор Стругацкий Shapoval radion Михаил Цейтин igor-9808 Василий max_korchuzhko From Odessa Svetlana Paper Chaser boroduch Тролль tar4soff Юлия Скинни Maryana Shuhovska Alla Екатерина Кот Dasha1 Andryu Taratun sveola Color Rita 380678425130 Mikhail Krivich Николай  Токарчук Dmitriy Kishkovskiy Mars Матфей NikGG Лиза  Инокентий Бест Liza annamazurek Михаил Тараненко satem Александр Радзивилюк Dmytro Іван Білик Александр Пасечник Пилип Шимко Mattew abagayev