Добавить новость
Юмор Генератор желтых заголовков

Фермер пригнав отару овець з Донеччини на Волинь: пішки йшли 50 км (ВІДЕО)

Фермер Володимир Альохін був змушений тікати від бойових дій на сході України. Покидаючи домівку, чоловік не залишив там у небезпеці стадо своїх овець, а забрав з собою.

У рідній Павлівці на Донеччині фермер багато років займався розведенням овець. Коли покидав дім, своє стадо довелося прогнати пішки понад 50 кілометрів, і лише тоді вдалося найняти вантажівку, яка повезла тварин на Волинь. Про це повідомляє "Суспільне".

Отара чоловіка спочатку нараховувала 520 голів. Проте дістатися безпечного місця вдалося лише близько 400 вівцям. Понад сотня загинула, коли російські окупанти накрили їх мінометним вогнем.

«У мене 100 голів лягли за один постріл, коли був мінометний обстріл. Я стояв на пасовищі, намагався відігнати, але все-таки влучило», – розповідає фермер.

Коли вцілілих овець вдалося вигнати із зони бойових дій, фермер попросив свого колегу в іншому населеному пункті загнати тимчасово стадо на його ферму, а сам шукав вантажівку для перевезення. Таким чином овець вдалося перевезти на Волинь.

Чоловік приїхав з тваринами до знайомого фермера.

«Я йому запропонував приїхати до мене. Він довго думав, бо далеко їхати. Ми помогли йому і він приїхав до нас. Він не те, що роботящий, він – пахар. Горою стоїть за Україну. З росіянами не захотів жити і приїхав до нас», – розповідає волинський фермер Василь Мельник, який прийняв у себе свого друга з отарою.


Все комментарии (0)
чтобы оставить комментарий

Комментарии с открытой, тупой агрессией будут удаляться. Старайтесь быть толерантными и доказывать свою точку зрения с помощью аргументов, а не брани. Ознакомиться с нашими правилами можно здесь - Полная версия правил

Нас уже 279! Присоединяйтесь к нам : Или вступите в ряды гражданских журналистов и добавьте новость
Евгений Погуляев Александр Колесников morkovka Алексей Troll RusBandera Prava Gordon Shumway Марк Лунин Михаил Брецко 0952079884 EnergetikLVM Zoya <aka> Zajchik владимир кулак Ивица Гжевска vika Алёна Семянникова Камака AnnaAdarchuk ExNews abinbevefes Лариса Шевченко Алекс Коваленко Теодор Стругацкий Shapoval radion Михаил Цейтин igor-9808 Василий max_korchuzhko From Odessa Svetlana Paper Chaser boroduch Тролль tar4soff Юлия Скинни Maryana Shuhovska Alla Екатерина Кот Dasha1 Andryu Taratun sveola Color Rita 380678425130 Mikhail Krivich Николай  Токарчук Dmitriy Kishkovskiy Mars Матфей NikGG Лиза  Инокентий Бест Liza annamazurek Михаил Тараненко satem Александр Радзивилюк Dmytro Іван Білик Александр Пасечник Пилип Шимко Mattew abagayev