Добавить новость
Юмор Генератор желтых заголовков

Бар у Тбілісі ввів вхідні візи для росіян. Перед входом треба заповнити анкету

Dedaena Bar в Тбілісі ввів для росіян вхідні візи, які можна отримати після заповнення спеціальної анкети. Вона опублікована на сайті закладу.

У барі заявляють, що раді не всім громадянам Росії, пише Уніан.

"Ми за рівність і єдність, але нам потрібно зробити так, щоб російські імперіалісти з промитими мізками не опинилися в нашому барі. Будь ласка, підтримайте нас, заповнивши заявку, щоб нікому не довелося тусуватися з придурками. Дякую за розуміння", - йдеться в повідомленні.

Вхід в бар дозволений тільки тим росіянам, які згодні з наступними судженнями:

Я не голосував за Путіна, він диктатор

Я засуджую російську агресію в Україні

Крим - це Україна, як і інші спірні території

Абхазія і Цхінвальський Регіон належать Грузії

20% території Грузії окуповано Росією

Кожен 12-й грузин став біженцем через російське вторгнення

Мені подобається фраза «Російський військовий корабель, йди...»

Слава Україні!

Я розумію, що Бар Dedaena є дружнім і толерантним місцем, і політика Visa була введена через складну політичну ситуацію та деяких «поганих» росіян, які погано поводилися в барі.

У Кодексі правил поведінки бару людей просять з повагою ставитися до Грузії, спілкуватися з персоналом бару грузинською або англійською мовами, не пропонувати оплату в рублях, а також не вступати в політичні дискусії в стані алкогольного сп'яніння.

Після цього незадоволені клієнти почали масово знижувати рейтинг бару в Google - він опустився до 2,5 з 5 можливих. Українці ж намагаються підвищити рейтинг закладу позитивними відгуками.

Все комментарии (0)
чтобы оставить комментарий

Комментарии с открытой, тупой агрессией будут удаляться. Старайтесь быть толерантными и доказывать свою точку зрения с помощью аргументов, а не брани. Ознакомиться с нашими правилами можно здесь - Полная версия правил

Нас уже 279! Присоединяйтесь к нам : Или вступите в ряды гражданских журналистов и добавьте новость
Евгений Погуляев Александр Колесников morkovka Алексей Troll RusBandera Prava Gordon Shumway Марк Лунин Михаил Брецко 0952079884 EnergetikLVM Zoya <aka> Zajchik владимир кулак Ивица Гжевска vika Алёна Семянникова Камака AnnaAdarchuk ExNews abinbevefes Лариса Шевченко Алекс Коваленко Теодор Стругацкий Shapoval radion Михаил Цейтин igor-9808 Василий max_korchuzhko From Odessa Svetlana Paper Chaser boroduch Тролль tar4soff Юлия Скинни Maryana Shuhovska Alla Екатерина Кот Dasha1 Andryu Taratun sveola Color Rita 380678425130 Mikhail Krivich Николай  Токарчук Dmitriy Kishkovskiy Mars Матфей NikGG Лиза  Инокентий Бест Liza annamazurek Михаил Тараненко satem Александр Радзивилюк Dmytro Іван Білик Александр Пасечник Пилип Шимко Mattew abagayev